piątek, 27 grudnia 2013

ŚWIĄTECZNY CZAS

Święta, święta i po świętach. Jak tam się czujecie? Najedzone brzuchy? Ja w tym roku, zjadłam tak a w sam raz, bez żadnych boleści brzucha, nawet dałam radę pójść na pasterkę. Teraz musimy, obudzić się z tego pięknego snu i wrócić do szarej rzeczywistości. Jednak kolędy i choinka pozostają z nami do 2 lutego.sukienka- h&m
naszyjnik-C&A
buty- tesseo

niedziela, 22 grudnia 2013

BOKEHOWE LOVE

Jak tam wszyscy ubraliście swoje świąteczne drzewka? ;) Ja ubieram zawsze dzień przed Wigilią. Jednak swój pokój ozdobiłam już dzisiaj. Już się nie mogę doczekać wtorkowej kolacji, uwielbiam zajadać świąteczne potrawy, między innymi dlatego to są moje ulubione święta. Już teraz, aby wkręcić się w ten niezwykły czas, słucham świątecznych piosenek na RMF święta.
Zostawiam Was z moimi zdjęciami, z efektem bokeh- kółeczkami za pomocą światełek, uwielbiam go!

P.S.Jak już zauważyliście pewnie, zmieniłam nagłówek jak Wam się podoba? ;)

sobota, 14 grudnia 2013

HOME & DECOR

Teraz, zwłaszcza w zimie, można znaleźć na półkach w sklepach przeróżne świeczniki. Są świetne, kiedy robi się ciemno, lubię zapalić sobie tego typu podgrzewacze i zatopić się w wspaniały nastrój. Jeśli do tego dojdzie jeszcze olejek zapachowy to już całkiem. Dzisiaj udało mi się kupić parę dekoracji do mojego pokoju i to w całkiem niezłych cenach. Zobaczcie sami !

latarnia- KIK ( nowy sklep w galerii Sanowej) 21,99 złpoduszka- PEPCO 15 zł

również PEPCO

podgrzewacz- jysk 10zł

wtorek, 10 grudnia 2013

IN MY NEW ROOM

Wczoraj wreszcie odwiedził mnie kurier z ostatnią częścią do mojego nowego łóżka, czyli materacem. Dłuugo czekałam na wszystkie części, aż się doczekałam, a wszystko to ze względu na brak IKEI w moim mieście. Od razu pokochałam moje nowe łóżko, jest mega wygodne i zmieniło całkowicie mój pokój. Teraz zostawiam Was z małą dawką zdjęć:)


wtorek, 3 grudnia 2013

MOBILE MIX - PART 2


                                                                            Z nimi 
                                                 muffinki, koktajl bananowy z kiwi, tic tac ;)

                                                                              Część mnie :)